Skatemill PRO dla zaawansowanych

Skatemill PRO dla zaawansowanych

Intensywny, profesjonalny trening dla zawodowych graczy hokeja na lodzie. Podczas zajęć wykorzystywane są różnego rodzaju przybory i przyrządy: piłeczki do dryblingu, gumy oporowe (expandery), piłki lekarskie oraz piłki gimnastyczne (swissballs) – w zależności od specyfiki treningu. Ten rodzaj treningu hokejowego umożliwia wysoce kontrolowane powtórzenia czynności konieczne do kształcenia systemu motorycznego, ale także kontrolowanie wielu złożonych umiejętności w sposób automatyczny. Przekłada się to bezpośrednio na grę na lodzie.

Trening na bieżni Skatemill to przede wszystkim doskonalenie elementów techniki indywidualnej zawodnika tj. drybling, podanie, strzał; ale także kształtowanie wytrzymałości i koordynacji poprzez jazdę na łyżwach. Można tu pracować nad obniżeniem środka ciężkości, siłą i jakością kroku łyżwowego, pracą ramion itd. Bieżnia oferuje specjalne funkcje, które wspomagają jazdę na łyżwach i umiejętności percepcyjne zawodnika, także widzenie peryferyjne.

Podczas treningu wykonywana jest analiza techniki jazdy Skating Analysis. Dzięki niej zawodnik zyskuje zupełnie nowy sposób zapisu i analizy ruchów w trakcie jazdy na łyżwach. Technologia rozpoznaje kluczowe pozycje i automatycznie generuje raport o jakości i technice jazdy. Wydruk pełnej analizy Skating Analysis Report jest punktem wyjściowym do ćwiczeń podczas kolejnych sesji treningowych na bieżni. Wskazuje on m.in. jak pracować nad stwierdzonymi brakami, poprawą techniki jazdy na łyżwach i poszczególnymi elementami gry (praca z krążkiem, strzały, podania, drybling).

 

Czas trwania treningu: 55 min.

CENNIK:

  • 1 trening indywidualny 90 zł
  • pakiet 5 treningów indywidualnych 425 zł
  • pakiet 8 treningów indywidualnych 640 zł
  • pakiet 12 treningów indywidualnych 900 zł