Partnerzy

fitnes

Fitness factory

Idealne miejsce na pracowanie nad swoim ciałem, na najnowszym i najbardziej innowacyjnym sprzęcie. Ponad 1200m2 powierzchni podzielonej na strefę półwolnych ciężarów, wolnych ciężarów, strefę cardio oraz strefę kobiet. Ponadto, FF to jedyne miejsce na Podhalu gdzie poza treningiem dostępny jest szeroki wachlarz zabiegów wyszczuplających, redukujących cellulit, modelujących sylwetkę.
Wiedza i doświadczenie trenerów i kosmetologów oraz nowoczesny sprzęt i wyjątkowa atmosfera to dla klientów Fitness Factory gwarancja sukcesu.

hockey

Hockey Progress Management

Hockey Progress Management to idea profesjonalizmu, podnosząca poziom organizacyjny hokeja na lodzie. HPM zajmuje się kompleksowo swoimi klientami, przede wszystkim szukając adekwatnego miejsca do rozwoju, podpisuje uwowy z klubami, egzekwuje je, pomaga w sprawach organizacyjnych zawodnika (szkoła, ubezpieczenie, wszelkie sprawy organizacyjno-sportowe), analizuje, bada, a co najwazniejsze komunikuje się ze swoimi klientami i wychodzi naprzeciw ich oczekiwaniom. W sieci kontaktów HPM znajduje się cały hokejowy świat, a przede wszystkim takie potęgi hokejowe jak USA, Kanada, Szwecja, Finlandia, Czechy, Słowacja czy Białoruś. HPM posiada zaplecze kancelarii prawniczej, trenerów hokejowych, personalnych i mentalnych. Współpracuje ze szkółkami i akademiami hokejowymi oraz organizatorami Campów w Polsce i na świecie.